Inprezy Okolicznościowe

Gdy nadchodzi czas przyjęć i balów, Zajazd Rosa wypełnia się atmosferą pełnych rodzinnego ciepła spotkań oraz imprez w gronie znajomych i przyjaciół, które pozostają na długo w pamięci naszych gości.

Organizujemy przyjęcia komunijne, chrzciny, imprezy urodzinowe, imieninowe i jubileuszowe oraz bale.

Zapewniamy odpowiednią oprawę przyjęcia, dopasowaną do charakteru uroczystości i Państwa indywidualnych życzeń. Z tego powodu każde przyjęcie – małe czy duże – jest dla nas wyjątkowe.

Do Państwa dyspozycji jest duża klimatyzowana sala balowa, mogąca pomieścić do 350. Dla bardziej kameralnych przyjęć idealna jest sala restauracyjna dla maksymalnie 70 osób. W okresie letnim organizujemy przyjęcia plenerowe w ogrodzie.

Niezależnie od okazji, czy są to chrzciny, studniówka, bal karnawałowy albo komunia, nasz doświadczony personel będzie z Państwem współpracował z pełnym zaangażowaniem, aby zaplanować każdy szczegół. A Państwo wraz z gośćmi będą cieszyć się z udanej zabawy, doskonałego jedzenia i najlepszej obsługi.

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty i wolnych terminów.
Skontaktuj się z mani telefoniczniemailowo lub wypełniając formularz kontaktowy.

wesele-1

1

Sala Balowa

 

– sala może pomieścić nawet 350 osób

 aranżacja wnętrza jest dowolna. Dopasowujemy ją zawsze do indywidualnych życzeń. Istnieje jednak kilka standardowych, sprawdzonych wariantów.

– organizowane są tu wesela, bankiety, konferencje, przyjęcia, szkolenia oraz imprezy dla firm

–  sala jest klimatyzowana, wyposażona w doskonały system nagłośnieniowy oraz profesjonalne urządzenia multimedialne

 dodatkową atrakcją jest oryginalnie rozwiązane oświetlenie, które pozwala na szprowadzenie gości w odpowiedni nastrój – w zależości od rodzaju imprezy

2

Restauracja

 

 doskonałe miejsce na bardziej kameralne przyjęcia, imprezy firmowe w mniejszym gronie, spotkania biznesowe czy kolacje z przyjaciółmi

– przyjęcia i spotkania dla maksymalnie 70 gości

– bogate menu starannie dobrane przez szefa kuchni

3

Hotel

– część hotelowa zajmuje całe piętro zajazdu

– oferujemy ponad 50 miejsc w pokojach dwu-, pięcio-, i siedmioosobowych z możliwością dostawki

– część pokoi ma wyjście na taras, z którego rozpościera się piękny widok na ogród i okolicę

– w każdym pokoju znajduje się w pełni wyposażona łazienka, jest również telewizor i radio

Nasi goście mają możliwość zostawienia samochodów na dużym parkingu (80 miejsc) znajdującym się na ogrodzonym i zamkniętym terenie zajazdu.

Zajazd Rosa jest położony w Stoczku Łukowskim – godzinę jazdy samochodem od Warszawy, 20 minut od Garwolina i Łukowa oraz pół godziny od Siedlec.