Wesele

Dla tych niezwykłych chwil i wspomnień na całe życie, zapraszamy do świętowania najbardziej magicznego dnia w eleganckich wnętrzach Zajazdu Rosa.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w realizacji wszelkich pomysłów. Oferujemy profesjonalne przygotowanie, niezawodną obsługę i wyśmienitą kuchnię. Dokładamy starań, alby każdy element wesela był przemyślany i dopilnowany w najdrobniejszym szczególe.

Do Państwa dyspozycji jest duża klimatyzowana sala weselna z tarasem, mogąca pomieścić do 350 osób. W okresie letnim dodatkowe atrakcje czekają na naszych gości w ogrodzie, który rozpościera się za naszym zajazdem.

Po przyjęciu weselnym, Państwa goście będą mogli zaznać odpoczynku w części hotelowej, gdzie przygotowaliśmy ponad 30 miejsc noclegowych.

Towarzyszenie Wam w tym wyjątkowym dniu będzie dla nas zaszczytem.
Skontaktuj się z nami i przekonaj jak atrakcyjne warunki oferujemy.

wesele-1

1

Sala Weselna

 

– sala może pomieścić nawet 350 osób

 aranżacja wnętrza jest dowolna. Dopasowujemy ją zawsze do indywidualnych życzeń. Istnieje jednak kilka standardowych, sprawdzonych wariantów.

– organizowane są tu wesela, bankiety, konferencje, przyjęcia, szkolenia oraz imprezy dla firm

–  sala jest klimatyzowana, wyposażona w doskonały system nagłośnieniowy oraz profesjonalne urządzenia multimedialne

 dodatkową atrakcją jest oryginalnie rozwiązane oświetlenie, które pozwala na szprowadzenie gości w odpowiedni nastrój – w zależości od rodzaju imprezy

2

Restauracja

 

 doskonałe miejsce na bardziej kameralne przyjęcia, imprezy firmowe w mniejszym gronie, spotkania biznesowe czy kolacje z przyjaciółmi

– przyjęcia i spotkania dla maksymalnie 70 gości

– bogate menu starannie dobrane przez szefa kuchni

3

Hotel

– część hotelowa zajmuje całe piętro zajazdu

– oferujemy ponad 50 miejsc w pokojach dwu-, pięcio-, i siedmioosobowych z możliwością dostawki

– część pokoi ma wyjście na taras, z którego rozpościera się piękny widok na ogród i okolicę

– w każdym pokoju znajduje się w pełni wyposażona łazienka, jest również telewizor i radio

Nasi goście mają możliwość zostawienia samochodów na dużym parkingu (80 miejsc) znajdującym się na ogrodzonym i zamkniętym terenie zajazdu.

Zajazd Rosa jest położony w Stoczku Łukowskim – godzinę jazdy samochodem od Warszawy, 20 minut od Garwolina i Łukowa oraz pół godziny od Siedlec.